Lista aktualności Lista aktualności

Pożegnanie Pracowników odchodzących na emeryturę

24 kwietnia na Kwaterze Łowieckiej w Kołaczu oficjalnie podziękowaliśmy za współpracę Paniom Danucie Fangrat oraz Zofii Sałaciak. Obie Panie z dniem 26 kwietnia 2019 r odeszły na zasłużoną emeryturę.

Danuta Fangrat – Starszy Księgowy, rozpoczęła pracę w Nadleśnictwie Połczyn 1 września 1977 roku na stanowisku Księgowego. Po kilku latach została kierownikiem działu administracyjno-gospodarczego, a potem przez wiele lat pełniła funkcję Sekretarza nadleśnictwa. Przez ostatnie lata pracowała w Dziale Księgowym. Od początku kariery w Lasach Państwowych była członkinią Związku Leśników Polskich, przez który została odznaczona brązową odznaką „Zasłużony dla Leśników Polskich”. Pani Danuta przepracowała w Nadleśnictwie Połczyn ponad 41 lat.

Zofia Sałaciak – Starszy Księgowy, zaczęła pracę 2 marca 1981 roku jako referent ds. administracyjnych w Dziale Księgowym. Potem kontynuowała pracę jako instruktor ds. administracyjnych i w ostatnich latach była Starszym Księgowym. Pani Zofia przepracowała w Nadleśnictwie Połczyn ponad 38 lat.

Jeszcze raz dziękujemy Paniom za wieloletni wkład w funkcjonowanie nadleśnictwa i składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz spełnienia marzeń. Emerytura to piękny okres i czas na realizację niespełnionych planów.


Baza noclegowa RDLP w Szczecinku Baza noclegowa RDLP w Szczecinku